0236 214 02 93 - 214 02 94 yst@ystyangin.com

Firmamız, faaliyet gösterdiği alanlarda sektöründeki ilklerden biridir. Bu alanlarda teknik alt yapısını kısa sürede oluşturarak servislerini birleştirmiş ve hızla bu alanda hizmet vermeye başlamıştır.

Firmamız faaliyet gösterdiği pazarda tanınmış olmayı ve saygı duyulan bir yere ulaşmayı hedeflemektedir.

Teknolojik gelişmeleri takip etmesi, sürekli yeni ürün ve hizmetleri sunması, teknik ve pazarlama alanlarında sahip olduğu bilgi birikimi, yenilikçi tavrını sürdürmesi ve geliştirmesi şirketimizi sektöründe lider firmalardan biri haline getirmiştir.

Firmamız, dinamik kadrosu, yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik alt yapısı ile her zaman kaliteli, yenilikçi ürün ve hizmet sunmaya devam edecektir.

Vizyonumuz

Yangın söndürme ve otomatik yangın alarm sistemleri kurulum, imalat montaj ve servis hizmetlerinin verilmesi faaliyetlerimizde sektöründe kaliteli ürün, kaliteli hizmet, gelişen teknolojiyi sürekli kullanarak en güncel ve etkin çözümleri sunan lider bir firma olarak tanınmak.

Misyonumuz

Müşteri ve yenilik odaklı ar-ge çalışmalarıyla, kaliteli ve yüksek performanslı aydınlatma ürünleri üretmek ve müşterilerine çevre dostu aydınlatma çözümleri sunmak.

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyetinin sürekliliği
Çalışanların sürekli gelişimini sağlamak
Çalışanlarımız en önemli değerimiz
Tedarikçiler ile işbirliği
Standart ve yasaları uygulayan
Çevreye duyarlı ve saygılı
İş sağlığı ve güvenliğine önem veren
Yenilik ve sürekli gelişimi ilke edinen
Teknolojiyi takip etmek
Sürekli iyileştirme ve müşteri odaklı çalışma

Sorumlu, Bilinçli Davranış
Teknik ilerleme ve toplumun geleceğinin çevremizle uzlaşmasının en önemli görevimiz olduğuna inanıyoruz. Çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği ile çevrenin güvenliğinin tehlikeye girmesini önlemek amacıyla sorumlu davranacağımızı taahhüt ederiz. İş sağlığı ve güvenliği; liderlik ve davranışları yönetici ve çalışanlarımızın sorumluluğundadır. Bu amaç düzenli verilen talimatlar ve eğitimlerle desteklenmektedir.

Yasal Uygunluk
İş güvenliği, sağlık ve çevre koruması için kurallara uygunluk asgari bir ölçüttür.

Kaynak ve Enerji Tasarrufu
Sağlık, iş güvenliği ve çevresel boyutlar, yeni ürün ve üretim süreçlerinin geliştirilmesi esnasında dikkate alınır. Mevcut ürün ve süreçler sürekli değerlendirme ve geliştirmeye tabidir. Somut hedefler, programlar ve eğitimle desteklenirler. Bu şekilde kaynakların sürdürülebilir kullanımı ile enerjinin verimli şekilde kullanımı sağlanır.

Risk Yönetimi
Risk yönetiminin genel amacı insan ve çevreye zararlı etkileri önlemektir. Riskler belirlenir ve sistematik olarak değerlendirilir ve gerekli aksiyonlar alınır.

Bağlılık ve Ortaklık
İş güvenliği, sağlık ve çevre yönetiminin yanı sıra enerji verimliliğine olan bağlılığımızı tedarikçilerimiz ve destek süreçlerimizle de paylaşırız.

Şeffaflık
Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve kamuoyu ile olan diyaloğumuz, sorumlu, vicdani davranışımıza olan güvenin temelini oluşturur.

YST Yangın Yönetim Kurulu

YST Yangın Söndürme Teknolojileri Mühendislik San. Tic. A.Ş.
BELGE VE SERTİFİKALARIMIZ